Kredyt 30000

0
1363
Kredyt 30000

Chciałbyś uzyskać w banku kredyt na 30000 zł? Oczywiście nie jest to kwota mała. Jednak, aby uzyskać kredyt o takiej wysokości w banku wystarczy złożyć odpowiednie dokumenty i wykazać się zdolnością kredytową na właściwym poziomie. 30 000 zł to kwota, która może pomóc w realizacji wielu celów. Dlatego jeśli nie dysponujesz gotówką, to dla ciebie kredyt może być jedynym wyjściem z sytuacji. Aby uzyskać kredyt możesz udać się zarówno do placówki bankowej, jaki złożyć wniosek w internecie. Zwłaszcza to drugie rozwiązanie jest znacznie łatwiejsze i zdecydowanie mniej czasochłonne. Jak więc wziąć kredyt na 30000 zł?

Jak uzyskać kredyt na 30000 zł?

Kredyt 30000Jak wziąć kredyt gotówkowy na 30 000 zł w banku? W pierwszej kolejności powinniśmy przede wszystkim wypełnić odpowiedni wniosek. Znajdziemy go zarówno na stronie internetowej banku, jaki w placówce bankowej. W tym miejscu jednak skupmy się na sytuacji, kiedy taki wniosek wypełniamy w placówce bankowej. Albowiem tam możemy też na bieżąco skonsultować ofertę razem z analitykiem w banku. Do wypełnienia takiego wniosku będziemy potrzebowali przede wszystkim dowodu osobistego, a także dokumentu, który będzie zaświadczał o naszych zarobkach i formie zatrudnienia. Oczywiście we wniosku będziemy musieli zawrzeć wszelkie podstawowe dane, jakie mamy w dowodzie tożsamości, będziemy musieli podać również wysokość naszych zarobków, skalę naszych miesięcznych wydatków, a także ilość osób jakie mamy na utrzymaniu. Na tej podstawie bank przystąpi do rozpatrywania naszego wniosku. W tym celu również analityk bankowy z pewnością odwiedzi bazę BIK. Tam będzie mógł sprawdzić jak wygląda nasza wiarygodność kredytowa. To bardzo cenna informacja dla banku, albowiem będzie mógł szybko zorientować się, czy ma do czynienia z rzetelnym kredytobiorcą. Tak więc jeśli ostatnimi czasy zalegaliśmy ze spłacaniem rat dotychczasowych kredytów, to nie mamy szans na otrzymanie kredytu w banku.

Odrzucenie wniosku przez bank

Jeśli taka weryfikacja w bazie BIK przebiegnie dla nas negatywnie i bank odrzuci nasz wniosek, to jedyną opcją jaka nam pozostaje jest zaciągnięcie kredytu w instytucji pozabankowej. Firmy pożyczkowe dosyć łagodniej podchodzą do kwestii zdolności kredytowej swoich klientów. W tym wypadku jednak musisz się liczyć z większym oprocentowaniem takiego kredytu. Oczywiście również okres spłaty jest znacznie krótszy. A więc warto się dokładnie zastanowić, czy decydować się na taką ofertę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here