Kryptowaluty

0
1447
Kryptowaluty

Kryptowaluta to wirtualna moneta, która coraz częściej jest wykorzystywana do robienia przelewów jak i płacenia w internecie. Najbardziej rozpoznawalna to BitCoin, która robi furorę jeśli chodzi o ranking giełd kryptowalut. Warto zacząć interesować się tym tematem, ponieważ giełda ta jest bardzo ruchoma i jeśli chcemy możemy zacząć inwestować w świecie wirtualnym. Dlaczego w świecie tylko wirtualnym? Już Ci tłumaczę, a mianowicie kryptowaluta jest tylko i wyłącznie wirtualną monetą, nie ma odzwierciedlenia jej w świecie realnym.

Kryptowalutę możesz sprzedać bądź kupić, wtedy musisz odwiedzić giełdy kryptowalutowe. Jest ich sporo na rynku, więc warto posiedzieć i znaleźć te, które są najkorzystniejsze dla inwestującego. Jaka giełda kryptowalut będzie najlepsza? Moim zdaniem najlepsza giełda kryptowalut to BitBay. Próbowałem na własnej skórze sprawdzić jak się funkcjonuje na tej giełdzie i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Oczywiście nie da się uciec od prowizji, która jest pobierana przy kupnie bądź sprzedaży danej kryptowaluty, ale nie jest ona gigantycznie wielka jak w porównaniu z innymi giełdami w sieci. Intuicyjna budowa strony pozwala nam wygodnie korzystać z komputera jak i za pomącą telefonu. Wróćmy do samych kryptowalut, czy warto?

Zdania są podzielone i sam musisz wybrać czy iść w tą stronę inwestowania swoich pieniędzy. Pamiętaj jednak, że jest to giełda bardzo nie stabilna, ciężko jest przewidzieć czy uda nam się zarobić czy stracimy. Spowodowane jest to tym, że jest to niezależny pieniądz, większość sytuacji na rynku nie ma większego wpływu na to co dzieje się na rynku kryptowalut. I to jest właśnie podstawowa różnica między giełdą tradycyjną. Więc mamy los na loterii, jedyne co nam zostaje to obserwować wykresy i próbować się tym sugerować.

Pamiętaj jednak, że to jest wirtualny pieniądz i w każdej chwili może spaść i być nic niewarty. Wtedy niestety nasze realne pieniądze, które zainwestowaliśmy mogą przepaść. Medal ma jednak dwie strony, możesz zainwestować niewiele i wygrać naprawdę potężne pieniądze. Wybór należy do Ciebie!

Zobacz też porównanie giełd kryptowalut >>

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here