DOWIEDZ SIĘ JAKIE DOKUMENTY BĘDĄ CI POTRZEBNE PODCZAS PROCEDURY LEASINGOWEJ

0
1789
DOWIEDZ SIĘ JAKIE DOKUMENTY BĘDĄ CI POTRZEBNE PODCZAS PROCEDURY LEASINGOWEJ

Podjąłeś decyzję o tym, że weźmiesz samochód w leasing? Jest to dobra propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą zachować płynność gotówką. Klamka zapadła, jednak co dalej? Jakie dokumenty powinien przygotować leasingobiorca? Sprawdzamy

Jeśli interesuje Cię leasing używanych samochodów osobowych – trafiłeś idealnie. Wspólnym mianownikiem zarówno dla osób, które decydują się na leasing nowych, jak i starych pojazdów, jest konieczność przygotowania odpowiednich dokumentów, które pozwolą na sprawne przeprowadzenie całej transakcji.

Wymagane dokumenty

Firma CLS jest jedną z tych, które starają się w bardzo szybki i prosty sposób przeprowadzać wszystkie procedury związane z braniem leasingu na samochód. Jest to możliwe, ponieważ w ich kadrze znajdują się sami profesjonaliści, którzy chętnie udzielają porad klientów i wskazują najlepsze dla nich możliwość. Jeśli finansowanie przebiega w procedurze leasingowej konsument musi ze sobą posiadać jedynie dane rejestrowe, a także dowody osobiste wszystkich osób, które są upoważnione do reprezentowania firmy, często są to również dokumenty współmałżonków. Procedura uproszczona jest korzystna dla obu stron, ponieważ pozwala na bardzo szybkie sfinalizowanie transakcji, a całość przebiega bez zbędnych trudności.

Gdy procedura uproszczona nie jest możliwa…

Czasami zdarza się, że nie jest możliwe wykonanie procedury uproszczonej. W takiej sytuacji klient ma obowiązek przedstawić dodatkowe dokumenty, które będą potwierdzały jego przychody, a także i dochody za ubiegły rok.

Koszty leasingu samochodu osobowego mogą być bardzo różne, w zależności od konkretnej firmy, która będzie leasingodawcą. Właśnie dlatego warto poznać wiele różnych możliwości. Ciekawym narzędziem jest również kalkulator leasingu, który pozwala na szybkie wyliczenie wszystkich niezbędnych kosztów, a w tym także rat. Dobry kalkulator tego typu można znaleźć na stronie internetowej firmy CLS. Skorzystaj z tego narzędzia, jeżeli zależy Ci na zaoszczędzeniu czasu, ale także po to, by uzyskać informacje na temat wszelkich kosztów. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się również z doradcą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here