Dascoin opinie

3
3256
dascoin opinie

Od czasu wprowadzenie do obiegu bitcoina w 2009 roku rynek kryptowalut stale się rozwija. Powstało już mnóstwo nowych kryptowalut, które zyskały na fali sukcesu bitcoina. Aż w końcu powstał dascoin, który wzbudził wiele kontrowersji. Dascoin opinie ma różnorodne. Są nawet takie, które odmawiają mu miana kryptowaluty. Są nawet posądzenia o oszustwo i próbę zbudowania piramidy finansowej. Jak przedstawia się sytuacja z dascoinem?

Dascoin opinie

Dascoin opinie ma sprzeczne. Jedni zachwycają się to nową kryptowalutą, drudzy podchodzą doń bardzo sceptycznie wyczuwając wręcz oszustwo. Czy wiec właściwie jest dascoin?

Przede wszystkim dascoina nie kupisz tak jak kupuje się inne kryptowaluty. Tutaj możesz jedynie wykupić licencje do jej posiadania. NA dodatek nie ma możliwości zakupu licencji na pojedynczą jednostkę ale całe pakiety. Zwykle kwoty jakie należy wydać na takie licencje mieszczą się w przedziale od 1000 do 25 000 euro. Mylące są również informacje, które otrzymujemy od twórców dascoina. Są one po prostu sprzeczne. Mówią bowiem zarazem o transparentności transakcji oraz o ich anonimowości. To powoduje, że ekspercki z dystansem podchodzą do tej kryptowaluty. Niektórzy podejrzewają nawet, że może to być pewna forma piramidy finansowej.

Dascoin jest kryptowalutą scentralizowaną. Decentralizacja była i jest jedną z największych zalet bitcoina. Nie podleganie żadnym bankom centralnym , które mogłyby manipulować kursem wydaje się wręcz istotą funkcjonowania kryptowalut. W przypadku dascoina rzecz ma się całkiem inaczej. Jego cena nie zależy od gry popytu i podaży lecz od twórców. Dascoin nie jest opaty na systemie blockchain. Dascoina nie znajdziemy również w żadnym rejestrze kryptowalut

Dassoicna nie można również sprzedać. Nie funkcjonują żadne giełdy wymiany tej kryptowaluty. Nie można nią również płacić za usługi w internecie.

Prognozy dascoina

Wydawać by się mogło, że wobec tylu wad nie znajdzie się żaden chętny na zakup dascoina. Ale jednak ta waluta jakoś funkcjonuje. Co skłania ludzi do zakupu tej kryptowaluty? Przede wszystkim dobrze rozwinięta reklama i prognozy jakimi zasypują internet twórcy dascoina. Uważają oni, że osoby, które teraz zakupią dascoina zarobią krocie po wejściu tej kryptowaluty na giełdę. Tylko problem polega na tym, że w zasadzie nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Wielu ekspertów uważa, że twórcy dascoina próbują wykorzystać niewiedzę ludzi i falę popularności kryptowalut. Warto wiec pamietać, że jak narazie nie jest kryptowalutą w pełnym tego słowa znaczeniu i inwestowanie w niego niesie za sobą ogromne ryzyko.

Jednak dla niektórych inwestorów dascoin jest potencjalną szansą na osiągnięcie zysku. Jeśli wszystko rozwinie się zgodnie z tym co obiecują twórcy dascoina, jest szansa, że da sporo zarobić osobom, które nie bały się ryzyka i zakupiły licencje. Czas pokaże, kto miał rację.

[Głosów:12    Średnia:2.6/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here