Mini kredyt

0
1031
Mini kredyt

Potrzebujesz pieniędzy na załatanie dziury budżetowej domowych finansach? Zastanów się, czy nie warto w tym wypadku zaciągnąć kredytu w banku na całkiem niewielką kwotę. Uzyskanie kredytu, czy też pożyczki na kwotę do 1000 zł, może być bardzo proste. Nie trzeba dysponować dokumentami o zatrudnieniu, czy też potwierdzającymi wysokość zarobków. W zasadzie wystarczy tylko, że okażesz czy dowód osobisty i zadeklarujesz dochody jakie uzyskujesz tytułu wykonywanej pracy. Mini kredyt to szansa na pokrycie niewielkich wydatków, na które jednak nie dysponujesz gotów.

Mini kredyt – jak uzyskać?

Mini kredytJak uzyskać mini kiedy? W jaki sposób możemy starać się o pożyczkę na niewielką kwotę? W pierwszej kolejności spróbujemy taki kredyt zaciągnąć poprzez internet. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową wybranego przez nas banku i tam złożymy odpowiedni wniosek o przyznanie kredytu. W tym miejscu będziesz musiał podać swoje dane osobowe, które znajdziesz na dowodzie osobistym. Będziesz musiał również wypełnić pola, w których należy podać wysokość zarobków, ilość osób na utrzymaniu, czy też swój status materialny. Raczej nie będzie konieczności, abyś wysyłał skany dokumentów potwierdzających zatrudnienie i wysokość zarobków.

Jaki kredyt wybrać?

Zastanówmy się w tym miejscu, jaki kredyt będzie dla nas najbardziej korzystnym rozwiązaniem? W przypadku niewielkich kwot zdecydowanie warto jest brać kredyty o jak najkrótszym okresie spłaty, albowiem jeśli okres spłaty przedłużymy wówczas wynikające z tego koszty mogą osiągnąć znaczny poziom w stosunku do pożyczonej kwoty. Dlatego też taki kredyt warto bardzo szybko spłacić i o nim zapomnieć. Dlatego też wybierajmy kredyty z najniższym możliwym RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopą oprocentowania. Pokazuje ona nam jakie koszty musimy ponieść podczas obsługi danego kredytu w skali roku.

Jak znaleźć najlepszą ofertę kredytową?

W jaki sposób znaleźć najlepszą ofertę kredytową? Skorzystajmy z tzw. porównywarek kredytowych. To strony internetowe, na których znajdziemy wiele ofert kredytowych zestawionych ze sobą, które możemy porównać na podstawie podstawowych parametrów. Jednym z nich jest oczywiście wyżej wspomniana RRSO ale możemy również sprawdzić inne parametry, takie jak długość okresu spłaty, wysokość raty miesięcznej, odsetki, a także sprawdzimy jaka jest marża w banku, czy też opłata za przyznanie kredytu. To jednak RRSO pokazuje nam ile tak naprawdę będziemy musieli ponieść kosztów podczas obsługi kredytów

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here