Kredyt na oświadczenie

0
956
Kredyt na oświadczenie

Kredyt na oświadczenie jest jednym z tych rodzajów kredytów, który jest bardzo prosto uzyskać. Przede wszystkim, aby uzyskać środki z tytułu tego kredytu wystarczy, że przedstawimy tylko i wyłącznie dowód osobisty a także wypełnimy odpowiednie oświadczenia, w którym podamy informacje o naszych zarobkach i zatrudnieniu. Taki wniosek oczywiście możemy wypełnić online. Plusem takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, że nie musimy dysponować zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach, które wystawia zakład pracy. Sami wypełniamy wniosek i podajemy potrzebne informacje. Oczywiście musimy pamiętać, że podane przez nas informacje powinny być zgodne z prawdą. Z uzyskanych ten sposób środków możemy sfinansować różnorodne cele. Jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Jak wziąć kredyt na oświadczenie?

Kredyt na oświadczenieJak zatem wziąć kredyt na oświadczenie? Przede wszystkim powinniśmy rzetelnie wypełnić wniosek kredytowy. Musimy podać nasze podstawowe dane osobowe, jakie znajdziemy na dowodzie osobistym. W dalszej kolejności powinniśmy podać również adres naszego zamieszkania, a także średnie miesięczne zarobki. Oczywiście powinniśmy również podać wykonywane przez nas zawód. Jeśli prowadzimy firmę oczywiście trzeba podać również NIP firmy i charakter jej działalności. W dalszej części wniosku będziemy musieli również podać informacje na temat naszego statusu materialnego. W tym wypadku musimy podać informacje na temat ilości osób, które są na naszym utrzymaniu. Nie obędzie się również bez podania informacji o naszych średnich miesięcznych wydatkach. Naturalnie musimy również podać stan naszego zadłużenia. Warto więc w tym miejscu podać wszystkie nasze raty miesięczne, jakie musimy spłacać. Oczywiście bank i tak zajrzy do bazy BIK, gdzie takie informacje znajdzie. Jednak we wniosku musimy je również zawrzeć.

Na co przeznaczyć pieniądze z kredytu?

Pieniądze uzyskane z tego rodzaju kredytu można przeznaczyć na bardzo różnorodne cele. Przede wszystkim za pomocą tych środków możemy na przykład spłacić swoje dotychczasowe zobowiązania. Za uzyskane środki możemy również wyremontować mieszkanie lub też opłacić wakacje. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Niemniej jednak warto takie pieniądze spożytkować z głową. Albowiem musimy pamiętać, że później czeka nas trudny okres spłaty pożyczki.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here