Kredyt na dowód

0
970
Kredyt na dowód

Nagłe sytuacje mają to do siebie, że zaskakują nas w najmniej oczekiwanych momentach. Awaria lodówki? Auto odmówiło posłuszeństwa? A może wypatrzyłeś w internecie super okazję na zakup nowego sprzętu? Zawsze w takich sytuacjach przydaje się nam odpowiednio wysoki zastrzyk gotówki, jeśli nie posiadamy oszczędności. Wtedy warto jest zainteresować się ofertą kredytową. A jeśli na prawdę zależy nam na czasie oraz na załatwianiu minimum formalności, to idealną opcją może okazać się kredyt na dowód.

Kredyt na dowód. Czy to w ogóle możliwe?

Niektóre banki posiadają w swojej ofercie kredyty na dowód. Jednakże nie wszystkie. Należy to dokładnie sprawdzić zanim zaczniemy wnioskowanie. Kredyt na dowód osobisty udzielany jest jedynie w oparciu o przedstawienie tego dokumentu tożsamości. Nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach. Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową wystarczy jedynie oświadczenie a nie zaświadczenie o wysokości zarobków oraz źródła ich pozyskiwania. Dzięki temu cały proces weryfikowania klienta i udzielania pożyczki jest znacznie krótszy. Inna sprawa, że taki kredyt może być często droższy niż tradycyjny w spłacie.

Kredyt na dowód online

Kredyt na dowódCo ciekawe, kredyt na dowód najprościej jest uzyskać przez internet. Dzięki temu cały proces jest na prawdę błyskawiczny. Nie musimy wychodzić z domu i udawać się do placówki bankowej. Wszystko załatwimy od ręki w kilka minut korzystając z komputera podpiętego do internetu. Formą potwierdzenia naszej tożsamości może być np. konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego z konta bankowego zarejestrowanego na takie same dane jakie widnieją w naszym dowodzie osobistym.

Warunki otrzymania kredytu na dowód

Aby otrzymać kredyt na dowód nie wystarczy sam tytułowy dowód osobisty. Niezbędny może okazać się wspomniany wcześniej przelew weryfikacyjny z konta bankowego a także czynne i działające adres e-mail i numer telefonu. Jeśli wnioskujemy w banku to niezbędne będzie także raczej konto bankowe prowadzone w tej właśnie instytucji. W przypadku firm pożyczkowych nie będzie to miało znaczenia. Jeśli trafimy na firmę, która nie ma konta w naszym banku, na przelew będziemy musieli jednak poczekać nawet do kolejnego dnia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here