Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

0
675
Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Jeśli nie mamy odłożonej większej ilości gotówki, to różne nagłe sytuacje mogą nas niespodziewanie zaskoczyć. Jeśli nie mając oszczędności staniemy przed przymusem kupienia nowej pralki czy naprawy samochodu, często będziemy się musieli posiłkować kredytem lub pożyczką. Jest to najłatwiejszy sposób na szybkie podreperowanie domowego budżetu. Jeśli naprawdę zależy nam na czasie i niespecjalnie przejmujemy się kosztami to idealnym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Dostaniemy go stosunkowo szybko i łatwo, jednak najprawdopodobniej będzie to nieco droższa opcja niż tradycyjny kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeńKredyt gotówkowy bez zaświadczeń powinniśmy znaleźć w ofercie większości banków działających na naszym rynku. Warto jest jednak zrobić dokładne rozeznanie w szczegółowej ofercie danego banku, aby nie tracić czasu na wnioskowanie o produkt, którego w owej ofercie nie znajdziemy. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń jak sama nazwa wskazuje, jest udzielany bez potrzeby przedstawiania bankowi jakichkolwiek zaświadczeń z zakładu pracy stwierdzających wysokość naszych zarobków. Do otrzymania kredytu wystarczy jedynie nasze oświadczenie o owych zarobkach oraz aktualny dowód osobisty. Taka procedura sprawia, że otrzymanie kredytu gotówkowego bez zaświadczeń jest niemal błyskawiczne. Decyzję kredytową możemy dostać w kilka minut. Inna sprawa to sam koszt takiego kredytu. Niestety za szybkość, prostotę i brak wymagań będziemy musieli nieco więcej zapłacić.

Jak dostać kredyt przez internet?

Właściwie wszystkie banki umożliwiają wnioskowanie o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez internet. Jest to wygodna opcja dla obu stron. Klienci zyskują na czasie gdyż nie muszą ruszać się z domu aby otrzymać kredyt. Wystarczy komputer z dostępem do internetu. Banki zaś dzięki temu zmniejszają ruch w placówkach bankowych i odciążają tym samym pracowników. Klient chcący otrzymać kredyt gotówkowy będzie jedynie musiał potwierdzić swoją tożsamość przez internet wysyłając przelew weryfikacyjny. Taki przelew zazwyczaj jest w wysokości 1 zł lub 1 gr, jest on w całości zwracany i musi być wysłany z konta bankowego zarejestrowanego na takie same dane jakie mamy podane w dowodzie osobistym.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKredyt na dowód
Następny artykułSzybki kredyt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here