Kredyt bankowy online

0
987
Kredyt bankowy online

Kredyt bankowy online to bardzo szybki i prosty sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych na cele konsumpcyjne. By uzyskać taki kredyt wystarczy wejść na stronę internetową wybranego przez nas w banku i wypełnić wniosek kredytowy, a następnie czekać na decyzję z banku.

Wniosek kredytowy online

Kredyt bankowy onlineW jaki sposób wypełnić wniosek kredytowy online? Jest to kwestia bardzo prosta. Wymaga od ciebie podania tylko twoich podstawowych danych osobowych. Dlatego też przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku przygotuj swój dowód osobisty, albowiem będziesz musiał podać takie dane jak numer PESEL, czy też serię i numer dowodu osobistego. We wniosku będziesz musiał również podać informację odnośnie twojego adresu zamieszkania, wykształcenia, ilości osób na utrzymaniu, a także twojego statusu materialnego. Będziesz musiał również zadeklarować dochody miesięczne, jakie uzyskuje z tytułu umowy o pracę, czy też umowy zlecenia. W przypadku mniejszych kredytów, ale również w zależności od banku do jakiego wnioskujesz, może być tak, że nie będziesz musiał dosyłać skanów dokumentów potwierdzających twoje zatrudnienie, a także wysokość osiąganych zarobków. Niemniej jednak w niektórych przypadkach będzie to konieczne. Ale obecnie można to rozwiązać bardzo prosty sposób. Wystarczy, że zrobimy zdjęcia odpowiednich dokumentów i wyślemy je w formacie jpg na adres podany przez bank. Po wypełnieniu wniosku, pozostaje nam tylko czekać na decyzję banku.

Szanse na uzyskanie kredytu

Jakie mamy szansę na uzyskanie kredytu online? Pierwszej kolejności bank prześwietli twoją historię kredytową, aby sprawdzić, czy jesteś rzetelnym kredytobiorcą. Tak więc bank przede wszystkim sprawdzi bazę BIK. W biurze informacji kredytowej zapisane są wszelkie informacje na temat zaciąganych przez ciebie wcześniej kredytów. Jeśli miałeś problemy z regularną ich obsługą i zalegałeś z miesięcznym ratami, to prawdopodobnie taka informacja znajduje się właśnie w BIK. Bank mając dostęp do tej wiedzy, może odmówić ci udzielenia kredytu uznając cię za nierzetelnego klienta. W dalszej kolejności bank oczywiście będzie również analizował twoje możliwości finansowe na podstawie twoich zarobków, a także stałych miesięcznych wydatków. Aby uzyskać większą zdolność kredytową warto brać kredyt z drugą osobą, na przykład ze współmałżonkiem. Wówczas bank sumuje wasze dochody, a wasza wspólna zdolność kredytowa jest naturalnie znacznie większa, niż w przypadku gdyby bank rozpatrywał wnioski pojedyncze każdego z was.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here