Kredyt 5000

0
1016
Kredyt 5000

Chciałbyś wziąć kredyt na 5000 zł? Do wyboru masz wiele ofert bankowych, ale również możesz rozejrzeć się spośród ofert proponowanych przez firmy pożyczkowe. Trudno jednoznacznie wskazać, która oferta będzie dla ciebie najlepsza. Niemniej jednak powinieneś kierować się przede wszystkim jak najmniejszymi kosztami. Dlatego też warto zdecydować się na zaciągnięcie takiego kredytu, który ma najniższy parametr RRSO. Dlatego w tym wypadku oferty firm pożyczkowych są mało atrakcyjne. Jak więc wybrać najlepszą ofertę kredytową pośród ofert bankowych? Jak wziąć kredyt na 5000 zł?

Czym jest RRSO?

Kredyt 5000Pierwszej kolejności zastanówmy się, czym właściwie jest RRSO? RRSO to roczna rzeczywista stopa oprocentowania, wyrażona jest w procentach i określa całkowite koszty związane z obsługą kredytu. Dlatego też w jej skład wchodzą zarówno odsetki, jak i również wszelkie inne opłaty, jakie musi ponieść kredytobiorca w trakcie obsługi kredyt. Parametr ten jest bardzo przydatny podczas porównywania różnorodnych ofert bankowych. Pozwala bardzo szybko ocenić, która z ofert jest zdecydowanie najtańsza, i wiąże się z małymi kosztami dla kredytobiorcy. Dzięki zastosowaniu RRSO będziesz mógł szybko dokonać wstępnej selekcji wielu ofert bankowych.

Jakie dokumenty są potrzebne do zaciągnięcia kredytu?

Jakie dokumenty należy przedłożyć w banku podczas wypełniania wniosku kredytowego? Przede wszystkim będziesz potrzebował dowodu tożsamości, ale także dokumentów, które zaświadczają o twoim zarobkach i zatrudnieniu. W zasadzie te dwa rodzaje dokumentów wystarczą jako załączniki do wniosku o kredyt. Jednak bank będzie potrzebował od ciebie w wielu różnorodnych informacji. Będziesz musiał przede wszystkim podać informacje na temat swojego statusu materialnego ,a także ilości osób które posiadasz na utrzymaniu. Bank również prześwietli twoją historię kredytową w BIK. Na podstawie tych wszystkich czynników bank będzie w stanie podjąć decyzję o przyznaniu kredytu, lub o odmowie. Wniosek oczywiście możesz złożyć również poprzez internet. Wówczas podstawowe dokumenty wysyłasz do banku w formie skanu. Niemniej jednak warto jednak udać się do placówki bankowej, albowiem tam możemy wraz z konsultantem banku ustalić warunki kredytu. Zawsze możesz również podjąć negocjacje, dzięki temu możesz uzyskać nieco lepsze warunki umowy kredytowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here