Kredyt 1000

0
993

Dzięki środkom uzyskanym z kredytu gotokowego możemy realizować wiele celów konsumpcyjnych, ma które nie stać nas, kiedy nie posiadamy odpowiedniej gotówki. Celem konsumpcyjnym w przedziale do 1000 zł może być choćby zakup lodówki, czy też pralki, ewentualnie do 1000 zł możemy kupić sobie jakiś fajny rower. Aby zaciągnąć kredyt na 1000 zł możemy to oczywiście zrobić przez internet. Do wyboru mamy oferty banków, lub instytucji pozabankowych, czyli tak zwanych firm pożyczkowych. Aby wybrać najlepszą ofertę do 1000 zł musimy wiedzieć w jaki sposób porównywać koszty poszczególnych ofert kredytowych.

Kredyt 1000 – jaki wybrać?

Kredyt 1000Jaki kredyt 1000 zł będzie dla nas najlepszym wyborem? Zastanówmy się, które z ofert kredytowych dostępnych na rynku mogą pochwalić się najmniejszymi kosztami dla kredytobiorcy. Nie musimy wnikliwie analizować każdej oferty poprzez sprawdzanie wysokości odsetek, czy też wysokości takich opłat, jak opłata przygotowawcza, opłata za rozpatrzenie wniosku, czy też marża banku. Mamy do dyspozycji bardzo wygodny parametr, który pozwala nam na szybkie oszacowanie całościowych kosztów związanych z obsługą danego kredytu. Tym parametrem jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania, czyli tak zwane RRSO. Dzięki RRSO jesteśmy w stanie ocenić ile faktycznie będziemy musieli zapłacić za obsługę kredytu. W przypadku kredytu na 1000 zł sprawa jest bardzo prosta. Jeśli rrso kształtuje się powiedzmy na poziomie 10%, to oznacza, że wszelkie koszty związane z obsługą tego kredytu będą nas kosztowały 100 zł. Na tej podstawie możemy wybrać najbardziej korzystną dla nas ofertę kredytową.

Jakie dokumenty należy przedstawić w banku?

Jakie dokumenty należy przedstawić w banku, kiedy staramy się o kredyt? Niezależnie od tego czy wniosek o kredyt wypełniamy w placówce bankowej, czy też poprzez stronę internetową banku, to musimy przedstawić odpowiednie dokumenty, które wskazują na wysokość naszych zarobków i formą zatrudnienia. W przypadku wniosku składanych przez internet takie dokumenty musimy przesłać w formie skanów. Będziemy potrzebowali przede wszystkim zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków, które możemy uzyskać od naszego pracodawcy. Oczywiście musimy również dysponować dowodem osobistym, albowiem dane osobowe będzie trzeba wpisać do wniosku. W zasadzie to są wszystkie dokumenty, jakie będziemy musieli okazać podczas wnioskowania o kredyt. W przypadku kredytu na 1000 zł procedura weryfikacyjna banku jest bardziej uproszczona niż w przypadku kredytów na wyższe kwoty. Nie mniej jednak musisz wiedzieć, że bank z pewnością prześledzi twoją historię kredytową w BIK. Jeśli masz nieciekawą historię w BIK, to twoja szanse na kredyt znacząco maleją.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here