Jak prawidłowo dbać o telefon?

0
1529
Jak prawidłowo dbać o telefon?

Sprzęt marki apple to jeden z najbardziej cenionych, pożądanych i cieszących się sporym prestiżem na świecie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób pragnie stać się posiadaczami iPada lub iPhona. Zakup tego typu telefonu to wydatek z rzędu około kilku tysięcy złotych, zatem nie każdy może sobie na to pozwolić. Jeżeli jednak zdecydujemy się na jego kupno – warto dowiedzieć się w jaki sposób dbać o tego typu telefon, aby służył nam przez długi czas oraz był zabezpieczony w razie upadku czy też innych uszkodzeń lub kradzieży.

Odpowiednie etui zabezpieczeniem przed uszkodzeniami i zalaniem

Doskonałym pierwszym krokiem nowego posiadacza telefonu marki Apple jest zakup odpowiedniego Etui na iPhone 7. Kupując futerał ochronny zyskamy bowiem pewność, że nasz telefon jest bezpieczny w razie upadku lub zadrapania, a także zalania. Etui na iPhone 7 występują w bardzo szerokiej gamie zarówno kolorystycznej, jak i pod względem tworzyw z jakich zostały one wykonane. Najlepsze Etui na iPhone 7 to te ze skórzanego materiału – są one bowiem niezwykle solidne oraz trwałe. Natomiast nastolatkowie i młode kobiety kupując pokrowiec bardzo często wybierają te silikonowe w kształcie kolorowych babeczek, psów, kotów oraz najpopularniejszych postaci z bajek, filmów i kreskówek. Etui na iPhone 7 to także doskonała inspiracja oraz pomysł na prezent, jeżeli wiemy, iż ktoś jeszcze nie dokonał jego zakupu.

Ubezpieczenie dla iPhona

Z racji tego iż telefony marki Apple to jedne z najdroższych urządzeń na rynku – będąc posiadaczem tego typu sprzętu warto jest go ubezpieczyć. Nawet jeżeli głównie użytkujemy swojego iPhona w domu to zawsze istnieje ryzyko jego zalania, upadku oraz pęknięcia ekranu czy też kradzieży. Wykupując ubezpieczenie możemy być jednak spokojni, bowiem obejmuje ono większość napraw – które przy tego typu telefonach są zwykle bardzo kosztowne, usunięcie usterek oraz wymianę na całkiem nowy smartphone w razie jego kradzieży, bądź też otrzymanie środków pieniężnych na jego zakup. Ubezpieczenie możemy wykupić w okresie do trzech miesięcy od daty zakupu telefonu zarówno w abonamencie jak i bez, a jego cena to wydatek od okołu ośmiu złotych do około trzydziestu w zależności od ceny wyjściowej telefonu. Aby otrzymać pieniądze na zakup nowego urządzenia lub też nowy telefon o fakcie zniknięcia swojego dotychczasowego aparatu należy powiadomić przed upływem 2 dni od momentu zauważenia jego braku. Ubezpieczenie iPhona to zdecydowanie dobra inwestycja, którą powinien rozważyć każdy jego posiadacz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here